Ашық білім беру ресурстарын пайдалану

6В01201-«Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу», 6В01301-«Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» және 6В01202- «Мектепке дейінгі ұйым тәрбиешісі және педагог-психолог» мамандықтары бойынша ашық білім беру ресурстарын қолдану

Оқу мен білімді жаңғырту мақсатында кафедра қашықтан оқытудың бейне дәрістерін дайындау және жазу жұмыстарымен айналысады. Тренинг барысында жоспарға сәйкес жазылған және MOODLE бағдарламасында оқитын студенттерге қол жетімді видео лекциялар қолданылады.
«Педиатрия негіздері және мектеп гигиенасы» (Жандилдина Р.Е.), «Основы педиатрии и гигиены детей дошкольного возраста» (Жунусова Р.К.), «Дошкольная педагогика», «Методика развития речи детей дошкольного возраста (Темирханова К.Ш., Шайменова Л.С.), «Формирование элемантарных математических представлении у детей дошкольного возраста» (Жандилдина Р.Е., Жунусова Р.К.), «Детская психология», «Педагогическая диагностика» (Жандилдина Р.Е., Шайменова Л.С), «Методика казахского (русского) языка» (Даулетова А.С., Жунусова Р.К.), «Методика обучения познания мира» (Кара А.Б.), «Детская литература» (Дуйсебекова А.Е.), «Семейная педагогика» (Жунусова Р.К.), «Педагогическое мастерство» (Умбетова М.Ж.), «Дене тәрбие теориясы мен әдістемесі» (Жандилдина Р.Е.) пәндерінен видео дәрістер бар.
Институт оқу үдерісін басқарудың автоматтандырылған жүйесін, оның ішінде студенттерге арналған желілік тестілеу жүйесін, студенттер туралы ақпаратты қамтитын «АИСПлатонус» электрондық жүйесі, академиялық көрсеткіштері, пәндердің оқу жоспары, студенттік кеңсе www.api.kz сайтында орналасқан электронды каталог, электронды кітапхана, оның ішінде кітаптар, оқулықтар, оқу құралдары, лекциялар және оқу процесіне арналған басқа да материалдар кіреді.

2020-2021 оқу жылында бейне дәріс өткізу жоспары

Оқытушының

аты-жөні, лауазымы

Пән атауы

Бейнедәріс тақырыбы

Орындалу мерзімі

PhD доктор, доцент Оспанбекова М.Н.

Математиканы оқыту әдістемесі

Дәріс 1. «Математиканы оқыту әдістемесі» - ғылым және оқу пәні

Қазан

2020ж.

Дәріс 2. Бастауыш мектептегі  математиканың ғылыми-әдістемелік негізі ретіндегі пәннің сипаттамасы

Дәріс 3. Бастауыш сыныптарда математиканы оқытуды ұйымдастыру

Дәріс 4-5. «Сандар және өлшемдер (сандармен амалдар қолдану)» мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы.

Дәріс 6-7. «Сандар және өлшемдер (сандармен амалдар қолдану)» мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы: «ерекше» және кестелік жағдайлар; ауызша және жазбаша жағдайлар

Дәріс 8 «Сандар және өлшемдер» (Шамалар және өлшем бірліктер)» мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы.

Қараша 2020ж

9-10 «Алгебра элементтері» мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы. «Геометрия элементтері» мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы

Дәріс 11-12 «Математикалық модельдеу (жай есептер және оларды шешу)» мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы. «Математикалық модельдеу (құрама есептер және оларды шешу)»  мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы.

Дәріс 13. «Математикалық модельдеу (есептерді модельдеу)»  мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы.

Дәріс 14. «Математикалық модельдеу (математикалық тіл)»  мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы.

Дәріс 15. «Жиын. Логика элементтері»  мазмұндық-әдістемелік желі материалдарын оқыту технологиясы.

а.о., магистр

Омарова Д.К

Ағылшын  тілін оқыту әдістемесі

Ағылшын тілін оқытудың мақсат, міндеттері