Бикенова Гүлбану Сұлтанқызы

Аты - Бикенова Гжөні, тегі- Бикенова Гүлбану Сұлтанқызы
Атқаратын қызметі - Шетел тілдері, орыс тілі мен әдебиеті кафедрасының кафедрасының аға оқытушысы.
Сот.тел: 8 707 452 63 57
Оқытылатын пәндер – Базалық шетел тілі В1, В2, Базалық негізгі шетел тілінің практикалық грамматикасы, Шетел тілі(ағылшын тілі), Мамандандырылған ағылшын тілі, Аналитикалық шетел тілі, Лингвомәдениеттану, Кәсіби ағылшын тілі, Білім берудегі жаңа технологиялар, Ғылыми зерттеу, Инклюзивті білім берудегі шетел тілі.
Ғылыми дәрежесі - педагогика жіне психология ғылымдарының магистрі.
Ғылыми атағы – жоқ
Мамандық және дайындық бағыттарының атауы – 5В011900 «шетел тілі: екі шетел тілі».
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру мәліметі
2010 г. - Білім жетілдіру, Германия, Schwäbing Hall, "Шетел тілі сабағындағы жоба жұмысы" тақырыбы бойынша.
2014 г. - «Өрлеу» Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы АҚ
2015 г.-Білім жетілдіру, Германия, Мюнхен, "Кәсіби- бағытталған шетел тілі" тақырыбы бойынша.
Жалпы еңбек өтілі - 29 жыл
Мамандық бойынша еңбек өтілі – 28 жыл
Ғылыми еңбектерінің саны - 7( 2019-2020 ж.)
Бикенова Г.С. Жобалау әдістемесі шетел тілі сабағында жеке тұлғаға бағыттап оқытуды жүзеге асыру тәсілі ретінде. Халықаралық ғылыми- практикалық конференция материалдары «Білім берудегі интеграциялық үдерістер: проблемалары мен перспективалары» КМПИ, Қостанай.
Бикенова Г. С. Шетел тіліне оқыту үдерісінде жеке тұлғаға бағытталған әдістің жүзеге асуы. Халықаралық ғылыми- практикалық конференция материалдары «Білім берудегі интеграциялық үдерістер: проблемалары мен перспективалары» КМПИ, Қостанай.
Бикенова Г. С. Қазіргі қоғамда студенттерді бәсекелестікке қабілетті тұлға
ретінде тәрбиелеудің маңыздылығы. Халықаралық ғылыми- практикалық конференция материалдары «Білім берудегі интеграциялық үдерістер: проблемалары мен перспективалары», КМПУ, Қостанай.
Бикенова Г. С. Тілдік емес мамандықтардың студенттері үшін өздік жұмысты ұйымдастыруда MOODLE виртуалді оқыту ортасын пайдалану. Халықаралық ғылыми- практикалық конференция материалдары «Білім берудегі интеграциялық үдерістер: проблемалары мен перспективалары», КМПУ, Костанай.
Бикенова Г. С. Тәрбие технологиясы. Халықаралық ғылыми- практикалық конференция материалдары «Білім берудегі интеграциялық үдерістер: проблемалары мен перспективалары», КМПУ, Қостанай.
Бикенова Г.С. Төменгі сынып оқушыларын шетел тілінде сөйлеуге үйретуде компьютерлік ойынның тиімділігі. «Сұлтанғазин оқулары» Бірінші халықаралық ғылыми- практикалық конференция материалдары, КМПУ, Костанай.
Бикенова Г.С. Социокультурный компонент содержания обучения иностранным языкам. Халықаралық ғылыми- практикалық конференция материалдары, КМПУ, Қостанай.