Абсадық Сағидолла Аблайұлы

SagidollaАты-жөні, тегі- Абсадық Сағидолла Аблайұлы
Атқаратын қызметі- оқытушы, магистр
Байланыс нөмері: 8-708-206-78-72
Оқытылатын пәндер – Сандық әдістер және күрделі есептерді шығару жолдары, Робототехника негіздері , STEM.
Ғылыми дәрежесі (болған жағдайда)- педагогика ғылымдарының магистрі
Ғылыми атағы (болған жағдайда)-жоқ
Мамандық және бағыттарының атауы- 5В010900-Математика, 6М010900-Математика
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру мәліметі(болған жағдайда)-