Хабарландыру 16 Тамыз 2021

«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы аға оқытушы лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

| Автор:

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық  педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы аға оқытушы  лауазымдық  бос орындарға конкурс жариялайды

Педагогика және психология кафедрасының аға оқытушысы – 3 штаттық бірлік.

Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасының аға оқытушысы – 1 штаттық бірлік.

Шетел тілдері, орыс тілі мен әдебиеті кафедрасының аға оқытушысы – 2 штаттық бірлік.

Музыка және бейнелеу өнері кафедрасының аға оқытушысы – 1штаттық бірлік.

Қазақстан тарихы, құқық және экономика негіздері кафедрасының аға оқытушысы – 2 штаттық бірлік.

Химия,биология және география кафедрасының аға оқытушысы- 2 штаттық бірлік.

Информатика кафедрасының аға оқытушысы – 3 штаттық бірлік.

Аға оқытушы лауазымына – жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімі, ғылыми-педагогикалық қызметтегі еңбек өтілі кемінде 3 жыл, оның ішінде аға оқытушы лауазымында кемінде бір жыл қызмет етуі немесе мамандығы бойынша практикалық жұмыстағы еңбек өтілі кемінде 5 жыл және/немесе ғылыми дәрежесі болуы тиіс.

Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2021 жылдың 25 тамызға дейін (қоса алғанда) жүргізіледі.

Анықтама телефондары: 8 (71430) 7-24-88 (ішкі 146 – Персоналды басқару және құжаттармен қамтамасыз ету қызметі)

Оқылды 392 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(0 дауыс)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.