Хабарландыру 06 Мамыр 2022

«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» КЕАҚ бос ПОҚ және ғылыми қызметкерлер лауазымдарына конкурс жариялайды

| Автор:

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы бос ПОҚ және ғылыми қызметкерлер лауазымдарына конкурс жариялайды

1. Аға оқытушы лауазымына – 5 штаттық бірлік:

• Педагогика және филология факультетіне – 1;
  • Тарих және өнер факультетіне – 2;
  • Жаратылыстану және ақпараттандыру факультетіне – 2.

2. Оқытушы лауазымына – 8 штаттық бірлік:

• Педагогика және филология факультетіне – 4;
  • Тарих және өнер факультетіне – 2;
  • Жаратылыстану және ақпараттандыру факультетіне – 2.

Біліктілік талаптары:

1. Аға оқытушы лауазымына – жоғары (мамандық) немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білімі, PhD дәрежесі, PhD докторы дәрежесі, оқытушылық қызметтегі жұмыс өтілі және/немесе ғылыми-педагогикалық жұмыста кемінде үш жыл жұмыс өтілі болуы керек.
2. Оқытушы лауазымына – педагогикалық лауазымдардағы жұмыс тәжірибесіне және/немесе ғылыми-педагогикалық жұмыс тәжірибесіне қойылатын талаптарсыз жоғары (мамандық) немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білімі болуы керек.
Анықтама телефоны: 8 (71430)7-24-88 (ішкі 146 – Персоналды басқару және құжаттармен қамтамасыз ету қызметі).
Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2022 жылдың 20 мамырға дейін жүргізіледі.
Профессор-оқытушылар құрамы мен ғылыми қызметкерлер лауазымдарына конкурстық орналасу туралы ережесімен api.edu.kz сайтында танысуға болады.

Оқылды 58 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(0 дауыс)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.