Хабарландыру 06 Мамыр 2022

«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» КЕАҚ бос басшы лауазымдарына конкурс жариялайды

| Автор:

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы бос басшы лауазымдарына конкурс жариялайды

1. Факультет декандары:

• Педагогика және филология факультетінің деканы – 1 штаттық бірлік;
  • Тарих және өнер факультетінің деканы – 1 штаттық бірлік.

Біліктілікке қойылатын талаптары:Жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім, ғылым докторы/кандидаты ғылыми дәрежесі, РhD докторы дәрежесі бар немесе "Болашақ" бағдарламасы бойынша тағылымдамадан өткен, білім беру ұйымдарында басшылық лауазымдарда, педагогикалық лауазымдарда жұмыс өтілі және/немесе ғылыми-педагогикалық жұмыс өтілі кемінде бес жыл.
2. Академиялық мәселелер жөніндегі департамент директоры – 1 штаттық бірлік.
Біліктілікке қойылатын талаптары: жоғары білімі, педагогикалық немесе басшы лауазымдардағы жұмыс өтілі және ғылыми-педагогикалық жұмыста бес жылдан кем емес жұмыс тәжірибесінің болуы тиіс.
3. Офис-Регистратор бастығы – 1 штаттық бірлік.
4. Тәрбие жұмыстары бөлімінің бастығы – 1 штаттық бірлік.
Біліктілікке қойылатын талаптары: жоғары білім, педагогикалық немесе басшы лауазымдардағы жұмыс өтілі және ғылыми-педагогикалық жұмыста бес жылдан кем емес жұмыс тәжірибесінің болуы тиіс.
5. Редакциялық және дизайн бөлімінің бастығы – 1 штаттық бірлік
Біліктілікке қойылатын талаптар: жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі)тиісті мамандық бойынша білім және мамандығы бойынша жұмыс өтілі, оның ішінде басшы лауазымдарда кемінде 5 жыл.
6. Әкімшілік-шаруашылық бөлімінің бастығы – 1 штаттық бірлік
Біліктілікке қойылатын талаптар: тиісті мамандық бойынша жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білім және мамандық бойынша жұмыс өтілі кемінде 2 жыл немесе тиісті мамандық (біліктілік) бойынша орта техникалық және кәсіптік (орта арнайы, орта кәсіптік) білім және мамандық бойынша жұмыс өтілі кемінде 5 жыл.
7. Ақпараттық технологиялар және бағдарламалық қамтамасыз ету орталығының
Бастығы – 1 штаттық бірлік
Біліктілікке қойылатын талаптар: Тиісті мамандық бойынша жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі және жұмыс стажы, оның ішінде басшылық лауазымдарда кемінде 5 жыл болуы тиіс.
8. Ғылыми кеңес хатшысы – 1 штаттық бірлік
Біліктілікке қойылатын талаптары: Ғылым докторы немесе кандидаты ғылыми дәрежесі. Ғылыми еңбектердің болуы. Ғылыми және ұйымдастырушылық жұмыста 5 жылдан кем емес жұмыс тәжірибесі. Ғылыми хатшы лауазымына тиісті білім саласының ғылыми дәрежесі жоқ және көрсетілген жұмыс тәжірибесі бар жоғары білікті мамандары тағайындалуы мүмкін.
Анықтама телефоны: 8 (71430)7-24-88 (ішкі 146 – Персоналды басқару және құжаттармен қамтамасыз ету қызметі).
Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2022 жылдың 19 мамырға (қоса алғанда) жүргізіледі.
Бос лауазымдарға орналасуға конкурстық іріктеуді өткізу қағидалары api.edu.kz сайтында танысуға болады.

Оқылды 41 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(0 дауыс)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.