Хабарландыру 02 Маусым 2022

«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» КЕАҚ лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

| Автор:

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

1. Ақпараттық технологиялар және бағдарламалық қамтамасыз ету орталығының бастығы – 1 штаттық бірлік.
Біліктілікке қойылатын талаптар: Тиісті мамандық бойынша жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі және жұмыс стажы, оның ішінде басшылық лауазымдарда кемінде 5 жыл болуы тиіс.

Анықтама телефоны: 8 (71430)7-24-88 (ішкі 146 – Персоналды басқару және құжаттармен қамтамасыз ету қызметі).
Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2022 жылғы 15 маусымға (қоса алғанда) дейін жүргізіледі. Бос лауазымдарға орналасуға конкурстық іріктеуді өткізу қағидалары api.edu.kz сайтында танысуға болады.

Оқылды 46 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(0 дауыс)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.