Хабарландыру 17 Қазан 2022

«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» КЕАҚ лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

| Автор:

Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

1. Декан орынбасары – 1 штаттық бірлік:

• Педагогика және филология факультетіне

Біліктілік талаптары:

1. Декан орынбасары лауазымына – жоғары білімі және кемінде бес жыл ғылыми-педагогикалық жұмыс өтілі болуы тиіс.

Анықтама телефоны: 8 (71430)7-24-88 (ішкі 146 – Персоналды басқару және құжаттармен қамтамасыз ету қызметі).
Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2022 жылғы 28 қазанға дейін жүргізіледі.
Бос лауазымдарға орналасуға конкурстық іріктеуді өткізу ережесімен api.edu.kz сайтында танысуға болады.

Оқылды 170 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(0 дауыс)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.