Хабарландыру 04 Қараша 2022

«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» КЕАҚ лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

| Автор:

Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

1. Білім беру бағдарламаларының жетекшісі – 1 штаттық бірлік:

• 6В0101 – Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу, 6В0102 – Мектепке дейінгі ұйым тәрбиешісі және педагог-психолог – 1 штаттық  бірлік.

Біліктілік талаптары:

Білім беру бағдарламаларының жетекшісі лауазымына – жжоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білімі, ғылыми-педагогикалық қызметтегі еңбек өтілі кемінде 3 жыл, оның ішінде аға оқытушы лауазымында кемінде бір жыл қызмет етуі немесе мамандығы бойынша практикалық жұмыстағы еңбек өтілі кемінде 5 жыл және/немесе ғылыми дәрежесі болуы тиіс.

Анықтама телефоны: 8 (71430)7-24-88 (ішкі 146 – Персоналды басқару және құжаттармен қамтамасыз ету қызметі).
Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды қабылдау 2022 жылғы 18 қарашаға дейін жүргізіледі.
Профессор-оқытушылар құрамы мен ғылыми қызметкерлер лауазымдарына конкурстық орналасу туралы ережесімен api.edu.kz сайтында танысуға болады.

Оқылды 136 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(0 дауыс)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.