Кафедраның ғылыми ұйымдар мен білім беру мекемелерімен ынтымақтастығы

Бірлескен ынтымақтастық бағдарламасын жүзеге асыру жоспары

Іс-шара атауы

Іс-шара түрлері

Бірлескен мекеме атауы

Мерзімі

Жауапты

Орындалуы туралы белгі

Білім беру бағдарламаларын әзірлеу және іске асыру мәселелері бойынша жұмыс берушілер өкілдері мен  пікір алмасу

Кафедра отырысы

Б.Майлин атындағы № 3, № 4 және Абай атындағы  жалпы білім беретін №6 мектептер

Бижанова Г.Х.

Мамандық таңдау -  болашақкепілі

Ашық есік күні

Қала мектептерімен

Сәуір

Нұрқанов Ж.К.

Қала мектептерінің жоғары сынып оқушыларының ғылыми жобаларына ғылыми кеңесші болу

№1, №3, №4,  №6,  №10, қалалық гимназия  және Родина орта мектептерімен

2019-2020 о.ж.

Бижанова Г.Х.,

Өтеулі М.

Мамандықтардың МОЖ әзірлеу кезінде жұмыс берушілердің ұсыныстары бойынша жыл сайын 10% элективті пәндерді жаңарту

Мамандықтардың МОЖ әзірлеп бекіту

Абай атындағы  жалпы білім беретін №6 және  №4 мектеп

Сәуір,

Бижанова Г.Х.

Едресова К.Г.

2017-2021 жылдарға арналған «Торғай өңірінің тарихи-мәдени ескерткіштері» ғылыми жобасына байланысты мақала жіберу

Абай атындағы  жалпы білім беретін №6

Сәуір 2020

Кафедра оқытушылары

2018-2019 оқу жылына арналған  бірлескен ынтымақтастықбағдарламасын іске асыру жоспарын  орныдау туралы есеп

Іс-шара атауы

Іс-шара түрлері

Бірлескен мектептер

Мерзімі

Жауапты

Орындалуы туралы белгі

Қала мектептерінің 10-11 сынып оқушылары арасында «Тарих» пәнінен байқау.

Қалалық мектептер

Қараша,

Аймағамбетұлы Р.

Өтеулі М.

2019 жылдың 19 наурызында «Тарих» мамандығының төртінші курс студенттері мен кафедра оқытушылары қала мектептерімен ынтымақтастық аясында «ХХІ ғасыр көшбасшысы» тақырыбында тарихи пәндер бойынша олимпиада ұйымдастырды.

(Қосымша 43)

Даму мәселелері бойынша жұмыс берушілермен пікір алмасу, білім беру бағдарламасын әзірлеу және іске асыру

Кафедра отырысы

Б.Майлин атындағы  №3 Орта білім  мектебі,

№ 4 орта мектеп, А атындағы  №6 орта білім мектебі

Наурыз,

Аймағамбетұлы Р. Байбосын Л.С.

05.12.2018 жылдан бастап Арқалық қаласы әкімдігінің мемлекеттік білім беру мекемесінің № 3429 бұйрығымен мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын әзірлеу және талдау бойынша жұмыс тобы құрылды.Жұмыс тобының құрамына №1 мектептің тарих пәнінің мұғалімі Жаманова Гүлнар Құрманғалиқызы, Ы.Алтынсарин атындағы қалалық гимназиясының тарих пәнінің мұғалімі Рахимова Сания Мустахимовна кірді.«Құқық және экономика негіздері» мамандығы бойынша жұмыс тобына № 3 мектептің мұғалімі Жанатбек Кожыков және Алтынсарин гимназиясының мұғалімі Гүлден Газезовна Құрманғалиева кірді.

(Хаттама №7 06.02.2019) (Қосымша 39)

Мамандық таңдау -  болашақкепілі

Ашық есік күні

Қала мектептерімен

Бошыбаев Т.Б.

2019 жылдың сәуір айының басында Арқалық қаласының мектеп түлектеріне арналған институттың акт залында Қазақстан тарихы кафедрасының аға оқытушысы, құқық және экономика негіздерін мансаптық бағдарлауға жауапты Т.Бошыбаев ұйымдастырған ашық есік күні өтті.

(Қосымша 43)

№1, №3, №4,  №6,  №10 мектептер,  қалалық гимназия,  Родина орта мектебі

2018-2019 о.ж.

Бижанова Г.Х.,

Өтеулі М.

Ы.Алтынсарин гимназиясының 11-сынып оқушысы Саруар Ақбота Алматы қаласында өткен «Қазіргі заманғы ғылым» атты оқушылар мен оқушылардың ІІІ Республикалық байқауына қатысып, «Қазақ қоғамындағы Дәуітбай әулетінің ролі» тақырыбындағы ғылыми жобаға қатысты. Бұл жобаның ғылыми жетекшісі - т.ғ.к. Конкина Г.С.

Аға оқытушы Р.Айтмағамбетұлы «Қостанай облысындағы археологиялық ескерткіштер» тақырыбына ғылыми жобаға рецензия жазды Балуто Валерия, Арқалық қаласындағы № 2 мектептің                              7 сынып              оқушысы.

(Қосымша 42)

Мамандықтардың МОЖ әзірлеп бекіту

№4 орта білім мектебі,  №6 А.Кунанбаев атындағы орта білім мектебі

Сәуір,

Аймағамбетұлы Р.

Едресова К.Г.

Байбосын Л.С.

2018 жылдың қараша айында білім бөлімінің ресми хатының негізінде 2019-2020 оқу жылына кафедраның модульдік оқу жоспары енгізілді (04.03.2013 жылғы № 9 хаттама) 10% пайыздық өзгеріс (Қосымша 40)

№6 А.Кунанбаев атындағы орта білім мектебі

Сәуір, 2019

Кафедра оқытушылары

«Құнанша Тайпасынан шыкқан Табай шешен» атты мақала А.Құнанбаев атындағы №6 орта мектептің тарих пәнінің мұғалімі К. Балдаеваның бірлескен авторы болып табылады, ол 2019 жылдың 31 қаңтарында «Алтынсарин оқулары-2019» республикалық ғылыми-практикалық конференциясында ұйымдастырылды. «Білім мазмұнын жаңарту және жаңарту жағдайында бәсекеге қабілетті оқытушы кадрларды даярлау».

(Қосымша  41)

Рецензия

4 курс студентінің диплом жұмысына сын пікір жазу

Колледждер мен қала мектептерінің мұғалімдері

Мамыр,

Кафедра оқытушылары

2018-2019 оқу жылында кафедраның екі мамандығы бойынша барлығы 35 студент бітірді.Түлектердің пікірлерін орта мектеп мұғалімдері әзірледі.

(Қосымша  44)