Хамитова Құралай Козыкина

KuralaiАты-жөні, тегі: Хамитова Құралай Козыкина
Атқаратын қызметі: оқытушы
Байланыс нөмері: 87029621078, 87083954778
Жүргізетін пәндер: Өсімдіктер және жануарлар биологиясы, Жануарлар биологиясы, Биологияны оқыту әдістемесі, Генетика және селекция негіздері
Оқыту бағытының атауы (білім беру бағдарламасы): 6В01505-Биология, 6В01510-Химия-биология, 6В01512-Биология-география
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру туралы мәлімет:
2017 ж. - Қазақстан Республикасының ЖОО педагогикалық мамандықтарының оқытушыларының біліктікті арттыру курсы. АҚ “Өрлеу” біліктілігін арттыру ұлттық орталығы, Алматы
Жалпы еңбек өтілі: 20 жыл
Мамандық бойынша еңбек өтілі: 20 жыл
Ғылыми жұмыстардың саны мен атауы: 29. Жақын шетел - 5, халықаралық - 15, республикалық - 2, облыстық, аймақтық - 7.
1. Хамитова Қ.К. Арыстанова С.А. Рухани жаңғыру өскелең ұрпақтың-дара жолы! «Ы.Алтынсарин оқулары 2020» «Қоғамның әлеуметтік және рухани жаңғыруы жағдайындағы білім берудің сапасын жоғарылату» тақырыбындағы Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық, 07.02.2020 ж.
2. Хамитова Қ.К. Арыстанова С.А., Аятов А.С. Роль игры в развитии познавательной деятельности учащихся на уроках биологии. Сборник материалов Международной научно – практической конференции «Современный учитель дисциплин естественнонаучного цикла». Ишим, 15-16 февраля 2019 г.
3. Хамитова Қ.К. Досмагулова Қ.Қ., Арыстанова С.А., Нүркенова А.Д. Мәселелік оқытудың технологиясы. «Алтынсарин оқулары – 2019» «Білім мазмұнының жаңаруы мен жаңғыртуы жағдайындағы бәсекеге қабілетті педагогикалық кадрларды даярлау» Республикалық ғылыми – тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық, 31 қантар 2019 ж.
4. Хамитова Қ.К. Нүркенова А.Д. Амиров М.С. Биология сабағында мультимедиялық технологияларды пайдалану. «Алтынсарин оқулары – 2019» «Білім мазмұнының жаңаруы мен жаңғыртуы жағдайындағы бәсекеге қабілетті педагогикалық кадрларды даярлау» Республикалық ғылыми – тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық, 31 қантар 2019 ж.
5. Хамитова Қ.К.Жаңа білім беру жүйесін дамытудың жолдары. Студенттер мен жас ғалымдардың «Қазіргі заманғы биология әдістемесі,теориясы мен тәжірибесі» атты IV халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның баяндамалар жинағы. Қостанай: Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті, 15 наурыз 2019 ж.
6. Хамитова Қ.К. Арыстанова С.А., Аятов А.С. Формирование позновательных универсальных учебных действии. Студенттер мен жас ғалымдардың «Қазіргі заманғы биология әдістемесі,теориясы мен тәжірибесі» атты IV халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның баяндамалар жинағы, Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті, 15 наурыз 2019 ж.
7. Хамитова Қ.К. Ақпараттық технологияны жаратылыстану пәндерінде қолданудың тиімділігі. Н.Құлжанова атындағы Торғай гуманитарлық колледжіне 40 жыл толуына орай «Қостанай облысы білім беру ұйымдарының жаңашылдық бағыттағы даму жолдары» облыстық ғылыми –тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық, 23 сәуір 2019 ж.
8. Хамитова Қ.К. АрыстановаС. А.Мухамедияр З.И. Сын тұрғысынан ойлау технологиясын сабақтарда қолданудың тиімділігі«Цифлы қазақстан Бағдарламасындағы инновациялық экожүйелердің дамуы:мәселелері мен болашағы » тақырыбындағы аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық, 2018 ж.
9. Хамитова Қ. АрыстановаС. А.Нүркенова А.Д. Инновациялық технологияларды пайдаланудың маңызы«Цифлы қазақстан Бағдарламасындағы инновациялық экожүйелердің дамуы:мәселелері мен болашағы » тақырыбындағы аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық, 2018 ж.
10. Хамитова Қ.К. Досмагулова Қ.К.Хамит А.Ж. Ақпараттық технологияны жаратылыстану пәндерінде қолданудың тиімділігі «Төлегенов оқулары -2018» «Рухани жаңғыру» аясында білім беруде «Цифрлы білім беру-озық білім мен құзыреттілік» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық, 2018 ж.
Оқу-әдістемелік құралдың саны және атауы –2.
1. Ермекбаева А.Т., Арыстанова С.А., Хамитова Қ.Қ. Генетикадан есептер шығару. Оқу-әдістемелік нұсқаулық. – Арқалық: АрқМПИ, 2019 ж.
2. Арыстанова С.А., Хамитова Қ.К., Султангалиева К.У. Биологияны оқытуда дамыта оқыту технологиясын қолдану. Оқу-әдістемелік нұсқаулық. – Арқалық: АрқМПИ, 2018 ж.