Мұқашева Әсемгүл Темірханқызы

Аты–жөні,тМукашева Аегі– Мұқашева Әсемгүл Темірханқызы
Атқаратын қызметі – Педагогика және филология факультеті, шетел тілдері, орыс тілі мен әдебиеті кафедрасының оқытушысы
Сот.номер: 87011183936
Оқытылатын пәндер – Шетел тілі, Кәсіби мамандандырылған ағылшын тілі, Мамандандырылған ағылшын тілі, Тілдің функционалдық стильдері мен Ағылшын тілі, Тыңдау-түсіну, сөйлеу, оқылым дағдыларын қолдану техникасы, Шетел тілдерін оқытудың теориялық және практикалық негіздері, Қазіргі шетел тілінің фонетикалық және грамматикалық құрылымы, Арнайы кәсіби шетел тілі.
Ғылыми дәрежесі – педагогика ғылымдарының магистрі
Ғылыми атағы – жоқ
Мамандық және дайындық бағыттарының атауы – 6B01706 - “Ағылшын тілі”, 6B01706 - “Шетел тілі: екі шетел тілі”, “5В011900 – Шетел тілі: екі шетел тілі ”
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру мәліметі–жоқ