Нүркенова Әйгерим Дауылбайқызы

aigerim111Аты-жөні, тегі: Нүркенова Әйгерим Дауылбайқызы
Атқаратын қызметі: аға оқытушы
Байланыс нөмері: 87021814329
Жүргізетін пәндер: Бейорганикалық химия, Химиялық экология, Химияны оқыту әдістемесі, Аналитикалық химия
Ғылыми дәрежесі: Педагогика ғылымдарының магистрі
Оқыту бағытының атауы (білім беру бағдарламасы): 6В01504-Химия
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру туралы мәлімет:
2018 ж. - «Жаңартылған білім беру мазмұны аясындағы жоғары оқу орындарындағы заманауи педагогикалық технологиялар» тақырыбында біліктілікті арттыру курсы. «Өрлеу», Қостанай
2018 ж. - Жоғары оқу орындары профессорлық-оқытушылық құрамының біліктілігін арттыруға арналған ПОҚ біліктілігін арттыру курсы. Қ.Сатпаев атындағы Қазақ Ұлттық техникалық университеті, Алматы
2018 ж. - Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде педагог кадрларды даярлайтын жоғары оқу орындарының профессорлық-оқытушылық құрамының біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша курс. Педагогикалық шеберлік орталығы ДББҰ «Назарбаев Зияткерлік мектептері», Алматы
Жалпы еңбек өтілі: 5 жыл
Мамандық бойынша еңбек өтілі: 5 жыл
Ғылыми жұмыстардың саны мен атауы: 28. Халықаралық - 18, республикалық - 6, аймақтық - 4
1. Досмагулова К.К., Нүркенова Ə.Д. Химиялық білім үдерісінде қолданылған компьютерлік моделдеудің мәні. Қоғамның әлеуметтік және рухани жаңаруы жағдайындағы білім берудің сапасын жоғарлату. Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары. Арқалық, 07 ақпан 2020 ж.
2. Нүркенова Ə.Д. Жергілікті жердің ауыз су мәселелері мен зарарсыздандыру әдістері. Ы.Алтынсарин атындағы АрқМПИ мен серіктес шетел ЖОО ғалымдарының ғылыми еңбектер жинағы. Арқалық, 2019 ж.
3. Кемелбаева А.К., Хамит А.Ж., Нүркенова Ə.Д. Инклюзивті білім беру және оның ерекшелігі мен негізгі бағыттары. Инклюзивті білім берудің психологиялық-педагогикалық аспектілері. Халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары. Ақтөбе, 20-21 қараша 2019 ж.
4. Кемелбаева А.К., Досмагулова К.К., Хамит А.Ж., Нүркенова Ə.Д. Химия сабақтарында үш тілділікті қолданудың маңызы. Жаратылыстану-ғылыми білім беруде жаңартылған білім беру мазмұнының мақсатын жүзеге асырудың теориясы мен практикасы. Халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары. Алматы, 14-15 қараша 2019 ж.
5. Ермекбаева А.Т., Хамитова Қ.К., Нүркенова Ə.Д. Ақпараттық технологияны жаратылыстану пәндерінде қолданудың тиімділігі. Интерноционализация и инновация в области Высшего образования. Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары. Шымкент, 24-25 қазан 2019 ж.
6. Кемелбаева А.К., Досмагулова К.К., Нүркенова Ə.Д. Химия және биология сабақтарында жаңа форматтағы жеті модулді пайдаланудың тиімді жолдары. Интерноционализация и инновация в области Высшего образования тақырыбында Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары. Шымкент, 24-25 қазан 2019 ж.
7. Хамит А.Ж., Досмагулова К.К., Нүркенова ƏД. Метод интерактивного обучения на уроках химии. Современный учитель дисциплин естественно научного цикла. Сборник материалов Международной научно-практической конференции. Ишим, 2019 ж.
Оқу-әдістемелік құралдың саны және атауы – 5
1. Кемелбаева А.К., Досмагулова К.К., Хамит А.Ж., Нүркенова Ə.Д. Химия есептер шығару әдістемесі. Оқу-әдістемелік нұсқаулық. – Арқалық, АрқМПИ, 2020 ж.
2. Кемелбаева А.К., Досмагулова К.К., Хамит А.Ж., Нүркенова Ə.Д. Жоғарғы молекулалық қосылыстар. Оқу-әдістемелік нұсқаулық. – Арқалық, АрқМПИ, 2020 ж.
3. Кемелбаева А.К., Досмагулова К.К., Хамит А.Ж. Нүркенова Ə.Д. Компьютерлік химия зертханалық жұмыстар. Оқу-әдістемелік нұсқаулық. – Арқалық, АрқМПИ, 2020 ж.
4. Досмагулова К.К., Хамит А.Ж. Нүркенова Ə.Д. Химиялық технология. Электронды оқулық. – Арқалық, АрқМПИ, 2018 ж.
5. Досмагулова К.К., Хамит А.Ж., Нүркенова Ə.Д. Бейорганикалық химия. Электронды оқулық. – Арқалық, АрқМПИ, 2018 ж.