Нұрқанов Жүзбай Қашқынбайұлы

ZhuzbaiТегі, аты , әкесінің аты - Нурканов Жузбай Кашкинбаевич
Лауазымдық қызметі - аға оқытушысы
Сот.номер: 87029162996
Оқытатын пәндері - экономикалық теория негіздері, экономиканы мемлекеттік реттеу, қаржы.
Ғылыми (академиялық) дәрежесі (болған жағдайда) - экономика ғылымдарының магистрі
Ғылыми (академиялық) атағы (болған жағдайда) -
Даярлау бағыты және және (немесе) мамандықтың атауы - 5В011500 – «құқық және экономика негіздері»
Біліктілікті арттыру және (немесе) кәсіби қайта даярлау туралы мәліметтері (болған жағдайда) -
1. Т. Рысқұлов атындағы ҚазЭУ «Жоғары оқу орнында интерактивтік оқыту әдістері. 21-23.12.2009 ж.
2. «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығының» филиалы Қазақстан Республикасы білім беру жүйесінің басшы және ғылыми-педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыратын Республикалық институты, 2013 ж.
Жалпы еңбек өтілі – 33 жыл
Мамандық бойынша еңбек өтілі – 23 жыл
Ғылыми еңбектердің көлемі және атауы – 13
1. Білім – қазіргі заманғы қоғамның даму үдерісінің негізі// Ы.Алтынсарин атындағы АрқМПИ жас ғалымдары ғылыми еңбектерінің жинағы – 2017
2. Экономиканың дамуына жаңа ақпараттық технологияларды пайдаланудың тигізетін үлесі//«Переслав-Хмельницкий государственный педагогический университет имени Григория Сковороды»// Материалы ІХ Международной научно-практической интернет-конференции «Гуманитарное пространство науки: опыт и перспективы» Украйна, 10 апрель 2017 г.
3. Развитие и сохранение независимости Республики Казахстан в современной мировой геополитиеческой системе//Материалы IХ Международной научно-практической интернет-конференции «Гуманитарное пространство науки:опыт и перспективы»// Государственное вышее учебное заведение «Переяслав-Хмельницкий государственный педагогический университет имени Григория Сковороды, 17 мая 2017 Вып.11-113 стр
4. Кәсіпкерлікті реттеу мәселелері//Ғылым, білім жəне өндіріс интеграциясы – Ұлт жоспарын іске асырудың негізі» Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының ЕҢБЕКТЕРІ I Бөлім (№ 9 Сағынов оқулары)//Қарағанды техникалық университеті, Қарағанды қаласы маусым, 2017 жыл.
5. Кәмелетке толмағандар арасындағы жағымсыз құбылыстардың алдын алу маңызы//«Төлегенов оқулары-2018»//«Рухани жаңғыру» аясында білім беруде «Цифрлы білім беру – озық білім мен құзыреттілік» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары (12 сәуір 2018 ж.), Арқалық қ.
6. Жаңа технологияларды пайдалану арқылы кәсіби құзыреттілікті қалыптастыру//«Төлегенов оқулары-2018»//«Рухани жаңғыру» аясында білім беруде «Цифрлы білім беру – озық білім мен құзыреттілік» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары (12 сәуір 2018 ж.), Арқалық қ.
7. Білім беру сапасын арттыруда жаңа технологиялардың алатын орны//«Төлегенов оқулары-2018», «Рухани жаңғыру» аясында білім беруде «Цифрлы білім беру – озық білім мен құзыреттілік» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары (12 сәуір 2018 ж.), Арқалық қ.
8. Білім беру жүйесінде сандық технологияларды қолдану – заман талабы//«Білім берудегі сандық технологиялар: мәселелері мен келешегі» тақырыбындағы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары (17 қазан 2018ж.), Арқалық қ.
9. Ғылыми-техникалық саясатты инновациялық негізде дамыту – Қазақстанның стратегиялық басым бағыттарының бірі//«Қазақстанның киелі жерінің географиясы: өлкетанудың мәселелері мен болашағы» тақырыбындағы халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары (12 сәуір 2019 ж.), Арқалық қ.
10. Қазақстан Республикасының аграрлық қатынастарының және ауылдың әлеуметтік-экономикалық дамуы//«Қазақстанның киелі жерінің географиясы: өлкетанудың мәселелері мен болашағы» тақырыбындағы халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары (12 сәуір 2019 ж.), Арқалық қ.
11. Қазақстанда ғылымның дамуын мемлекеттік қолдау// Ы.Алтынсарин атындағы АрқМПИ мен серіктес шетел ЖОО ғалымдарының ғылыми еңбектер жинағы - 2019, Арқалық қ.
12. Мектеп оқушыларының экономикалық және қаржылық сауаттылығын қалыптастыру мәселелері//Ы.Алтынсарин атындағы АрқМПИ мен серіктес шетел ЖОО ғалымдарының ғылыми еңбектер жинағы - 2019, Арқалық қ.
13. Ақпараттық білім мен ақпараттық коммуникативтік технологияны пайдаланудың маңыздылығы//«Білім беру сапасын жетілдірудегі педагогикалық ЖОО мен мектепті интеграциалаудың мәселелері мен жаңа бағдарлары» атты Алтынсарин оқулары халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары//Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті, Қостанай қ., 2020 ж.
Оқу құралдарының көлемі және атауы, шығарылған мерзімі - 1
1. Экономикалық теория негіздері: Оқу құралы. Нурканов Ж.К. - Арқалық: АрМПИ, 2015. - 216 бет.
Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институтының редакциялық-баспа бөлімі, Арқалық қаласы, 2015 ж.
ISBN 978-601-7556-56-3