Назарова Бақытгүл Қуандыққызы

bakitkulАты жөні – Назарова Бақытгүл Қуандыққызы
Атқаратын қызметі - информатика кафедрасының оқытушысы
Байланыс нөмері:8 778 196 57 58
Оқытылатын пәндер
• Ақпараттық- коммуникациялық технологиялар
• Компьютерлік желілер
• Инклюзивті білім беру жүйесінде қашықтықтан оқыту технологиясы
Ғылыми дәрежесі (болған жағдайда) -
Ғылыми атағы (болған жағдайда)- техника ғылымдарының магистрі
Мамандық және бағыттарының атауы – 5В011100-Информатика
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру мәліметі (болған жағдайда)
- Біліктілікті арттыру туралы сертификат " жоғары оқу орындарында кредиттік оқыту жүйесі», ҚазМҚПУАлматы қ., 2008ж.
- Certificate Successfully completed the Philosophy of Education in the context of Globalization and European integration processes
Fttended a series of lectures and seminars as part of the following course of raising of gualification of pedagogical staff from 21st to 29 th October 2016 (36 hours) Slovakia.
- Certificate attended and participated in the seminar Education for Sustainable Development : Theory and Practice across Higher Pedagogical Education 19 december 2016. Burdur. Turkey.
- Сертификат «Педагогтың кәсіби қызыметіндегі білім беру технологиялары» тақырыбы бойынша біліктілігін арттыру курсын меңгергені үшін берілді.Қостанайқ. 2016ж.
- Сертификат «Үздік білім беру үрдісінде дарынды балаларды әлеуметтік-педагогикалық және психологиялық қолдау» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысқаны үшін.14 акпан.2013 ж.
- Сертификат. «Білім берудегі сандық технологиялар: мәселелері мен келешегі» тақырыбындағы Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысқаны үшін. 2018, қазан.
Жалпы еңбек өтілі- 16 жыл
Мамандық бойынша еңбек өтілі– 15 жыл
Ғылыми еңбектердің саны және (атауы)-
1.«Ақпараттық технологиялық байланыс орнату–компьютерлік желі». Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты «Білім беру жүйесін жаңғыртудағы қазіргі заманғы әдістемелер мен технологиялар» тақырыбындағы республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары. 17 сәуір 2012 жыл.
2. «Ақпараттық технологияның білім сапасын арттырудағы мүмкіндіктері». Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты «Білім беру жүйесін жаңғыртудағы қазіргі заманғы әдістемелер мен технологиялар» тақырыбындағы республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары. 17 сәуір 2012 жыл.
3. «Оқырмандық «қызығушылықты» қалыптастырып дамытудағы Ы.Алтынсарин шығармаларын ролі». «Жахандану жағдайындағы білім берудегі ұлттық тағылым мәселелері» тақырыбындағы «Алтынсарин оқулары -2011» республикалық ғылыми практикалық конференциясы. 14-15 қазан. Арқалық 2011ж.
4. Педагогикалық технология – дарынды оқушыларды оқыту мақсатында жетудің жолы. «Үздік білім беру үрдісінде дарынды балаларды әлеуметтік-педагогикалық және психологиялық қолдау» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция. 14 ақпан 2013ж. Аркалық қаласы
5. Ақпараттық технологияларды білім беруде қолданудың ерекшеліктері I Халықаралық ғылыми - практикалық конференция еңбектері «Ителлектуалдық ақпараттық және коммуникациялық технологиялар «Казахстан -2050 стратегиясы аясында үшінші индустриалды революцияны жүзеге асырудың құралы». Астана қаласы, 7-8 маусым 2013ж
6. Білім беруде компьютердің программалық құралдары және оқыту әдістемесі// "Қазіргі экономика және білім беру мәселелері, мүмкіндіктері мен даму перспективалары" Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы. 30 наурыз 2016ж.ТомІІАлматы
7. Информатикаивычислительнаятехника // XII International scientific and practical conference. "Science and civilization" 30 January-07 February 2016.
8. Студеттер тұлғасының құндылық бағдарларының даму ерекшеліктері «Төлегеновоқулары» «Заманауи білім беру үрдісінде білім алушылардың зерттеу құзыреттілігін дамыту» тақырыбындағы республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары 25 ақпан 2016 жылІІбөлім
9. Инновациялық технологияларды оқытуда қолдану «Төлегенов оқулары» «Қазіргі заманғы жаратылыстану-ғылыми білім беру: мәселелері және даму болашағы» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция. 14 сәуір,2017 Информатика курсынан цифрлық білім беру контентін жасақтаудың тиімді әдістері мен білім берудегі маңыздылығы. «БІЛІМ БЕРУДЕГІ САНДЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР: МӘСЕЛЕЛЕРІ МЕН КЕЛЕШЕГІ» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының материалдары17 қазан 2018 жыл.