Таутина Бақытгүл Ағзамқызы

Оқытатын пәндері - Қазақ әдебиетінің тарихы мен теориясы
-ХХ ғасырдың ІІ жартысы мен Тәуелсіздік кезеңдегі қазақ әдебиеті
-Инклюзивті білім беру
-Инклюзивті білім беру жүйесінде қазақ тілін және әдебиетін оқыту әдістемесі
Ғылыми /академиялық дәреже –
Ғылыми лауазымы -
Дайындау бағыты мен мамандықтың атауы - 5В011700- «Қазақ тілі мен әдебиеті», 5В012100- «Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті»
Біліктілікті арттыру мен кәсіби қайта дайындау туралы мәліметтер - ҚР БҒМ «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы АҚ Алматы қ. (2014 ж.)
Жалпы еңбек өтілі - 27 жыл
Мамандық бойынша еңбек өтілі – 25 жыл
Ғылыми еңбектердің саны (атауы) – 6
1. Мемлекеттік тілде оқыту барысында қазақ халқының тарихын, әдебиетін, мәдениетін оқушылардың танып-білуін ұйымдастыру – АрқМПИ.«Төлегенов оқулары» РҒПК. Сәуір, 2013ж.
2. Қазақ шежірелерін тарихи дерек көзі ретінде зерделеу. –Әл-Фараби атындағы ҚҰУ. «Р.Нұрғали және Алаш әдебиеттануы» РҒТК, 2013ж.
3. М.Әуезов әңгімелеріндегі портрет пен пейзаж. «Төлегенов оқулары» РҒПК. Сәуір. Арқалық қаласы
4. Химия мамандығының студенттеріне арналған кәсіби қазақ тілін оқыту жолдары. «Жизнь языка и язык в жизни» ХҒП семинар, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университеті, наурыз,2016
5. Жұмекен Нәжімеденов поэзиясындағы кейіптеу тәсілдерінің қолданылуы. – «Қазіргі филологиялық зерттеулердегі өзекті мәселелер» РҒТК, Арқалық қаласы, 2017ж.
6. «Соғыстан соңғы қасірет. Ш.Мұртаза әңгімелері негізінде)Үштілділік – бәсекеге қабілеттілік негізі» ҒПК, Арқалық, 16.11.2018ж.