Жаңалықтар 29 Желтоқсан 2021

«Болашақ» халықаралық стипендиясының иегерлерін құттықтаймыз!

| Автор:

Ы. Алтынсарин атындағы АрқПИ профессорлық-оқытушылық құрамының 8 мүшесі «Болашақ» халықаралық стипендиясының иегері атанды. Атап айтсақ, жаратылыстану және ақпарттандыру факультетінің деканы Ескермесұлы Әлібек Бельгияның Гент университетінде 6 ай; тарих және өнер факультетінің деканы Конкина Гүлбаршын Спанқызы, педагогика және филология факультетінің деканы Қалиев Айбек Киікбайұлы, «Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі» ББ аға оқытушысы, доцент, Дүйсебекова Айсауле Есенғазықызы, «Музыкалық білім» ББ жетекшісі Түрікпенова Сандуғаш Жұманқызы, «Қазақ тілі мен әдебиеті», «Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті» ББ жетекшісі Рахметова Базар Анасқызы, «Тарих» ББ аға оқытушысы Байбосын Ләйлә Сәндібекқызы, «Педагогика және психология» ББ оқытушысы Әлімбаев Қанат Сейтқасымұлы Түркияның Акдениз университетінде 2 ай «Тағылымдама» бағдарламасы бойынша білім алатын болады.
Женімпаздарымызды шын жүректен құттықтай отырып, тағылымдаманың сәтті өтуіне тілектестік білдіреміз. Еңбектеріңіз жана берсін!

Оқылды 24 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(1 Дауыс беру)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.