Жаңалықтар 06 Мамыр 2022

Сүйекті балықтардың құрлыс ерекшеліктері

| Автор:

2022 жылдың 5 мамырында Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институтының «Химия», «Химия-Биология», «Биология» білім беру бағдарламасының аға оқытушысы Жиенбай С.Б. «Өсімдіктер және жануарлар» пәнінен БГ-11 және ХБ-11 топтарында «Сүйекті балықтардың құрлыс ерекшеліктері» тақырыбында ашық сабақ өткізді.

Сабақтың негізгі мақсаты – сүйекті балықтардың ішкі және сыртқы құрылысымен, ерекшеліктерімен, систематикасымен танысу.
Ашық практикалық сабағында презентация, видео, «Wоrdwall» платформасы қолданылды. Практикалық сабақ барысында бірнеше әдіс тәсілдер «Сұхбат әдісі», «Аквариум әдісі», «Төрт сөйлем» әдіс тәсілдері қолданылды.
Студенттер практикалық сабаққа белсенді қатысып, платформалармен жұмыс жасап отырды.

Оқылды 33 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(1 Дауыс беру)

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.