Жаңалықтар 06 Мамыр 2022

Ұлы жеңіс күні

| Автор:

2022 жылдың 6 мамырында «Шетел тілі: екі шетел тілі, ағылшын тілі» білім беру бағдарламасының оқытушысы Ә.Сапарғалиқызының ұйымдастыруымен, ЕШТ-11-13 топ студенттері «Ұлы жеңіс күніне» орай іс-шара өткізді.

Отан үшін от кешіп, елін, жерін қорғау үшін соғыс майданында шайқасқан ардагерлерді еске алу үшін ұйымдастырылды.
Бұл іс-шараның негізгі мақсаты – студенттерді адамгершілікке, отанын сүйюге, оны қорғауға баулу. Отанға деген сүйіспеншілігін арттыру. Оларға патриоттық тәрбие беру. Студенттерді Ұлы Отан соғысымен, қазақстандықтардың ерлік істерімен таныстырып, ой-өрісін дамыту.
Студенттерді үлкендерді сыйлай білуге, оларды қадірлеуге тәрбиелеу.
Іс-шара өз деңгейінде өтті.

Оқылды 28 K2_VIEWS
Материалға баға беріңіз
(1 Дауыс беру)
Осы категориядағы басқа материалдар: « ҰЛЫ ЕРЛІК – ҰРПАҚҚА ҮЛГІ 9 мамыр – Ұлы Жеңіс күні »

Пікір жазу

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.