Жиенбай Сандуғаш Бауржанқызы

SandugashАты-жөні, тегі: Жиенбай Сандуғаш Бауржанқызы
Атқаратын қызметі: аға оқытушы,
Байланыс нөмері: 87028832980
Жүргізетін пәндер: Эволюциялық ілім, Өсімдіктер жануарлар биологиясы, Жануарлар биологиясы, Жаңартылған мазмұнда биологияны оқыту әдістемесі, Микробиология және биотехнология
Ғылыми дәрежесі: Геоэкология және табиғатты басқару магистрі
Оқыту бағытының атауы (білім беру бағдарламасы): 6В01505-Биология, 6В01510-Химия-биология, 6В01512-Биология-география
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру туралы мәлімет:
2018 ж. –Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде педагог кадрларды даярлайтын жоғары оқу орындарының профессорлық-оқытушылық құрамының біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша курс, Педагогикалық шеберлік орталығы ДББҰ «Назарбаев Зияткерлік мектептері», Алматы
2018 ж. - Жаңартылған мазмұндағы орта білімге байланысты кадрларды дайындау үшін ағылшын тілі курсы, Қ.Сәтпаев атындағы КазҰЗТУ, Алматы
2014 ж. - ҚР ЖОО-да педагогикалық мамандықтары бойынша оқытушылардың біліктілігін арттыру бағдарламасы бойынша курс, АҚ «Өрлеу» Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы, Алматы
Жалпы еңбек өтілі: 17 жыл
Мамандық бойынша еңбек өтілі: 17 жыл
Ғылыми басылымның саны және атауы: 12
1. Амиров М.С.,Ермекбаева А.Т., Еркін А., Жиенбай С.Б. BOIDAE тұқымдасының биологиялық және экологиялық ерекшеліктері. II Халықаралық ғылыми-практикалық конференция «ЭКОЛОГИЯ ЖӘНЕ БИОАЛУАНТҮРЛІЛІКТІ САҚТАУ». Алматы, 23-24 қазан 2019. 385-388 б.
2. Внедрение содержательных элементов в системе образования методом тренинга для устойчивого развития Аркалыкского Района. «Тенденции и перспективы развития науки и образования в условиях глобализации» халықаралық қатысуымен республикалық ғылыми-тәжірибиелік интернет - конференцияның материалдары (г. Переяслов-Хмельницкий, Украина., 28 ноября 2017г, ст. 25-29)
3. Формирование системы ОУР. Зарубежный и отечественный опытстановления образования в интересах устойчивого развития Астана қ. Тұран-Астана университеті
4. Биология пәнінен студенттерді шағын топпен оқытудың тиімділігі. «Төлегенов оқулары-2018» «Рухани жаңғыру» аясында білім беруде «Цифрлы білім беру-озық білім мен құзыреттілік» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция 12 апрель 2018 ж.. Арқалық қ.
5. Қойма зеңдерінің және егістіктен келген саңырауқұлақ түрлерінің дамуына орта факторларының әсері. Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университетінің Хабаршысы /Экология сериясы. –Алматы, 2018. – 5-11 б.
Оқу-әдістемелік құралдың саны және атауы:
1. Ермекбаева А.Т., Жиенбай С.Б, Амиров М.С. Молекулалық биология. –Арқалық, 2018 ж.
2. Ермекбаева А.Т., Жиенбай С.Б, Амиров М.С. Эволюциялық ілім/электрондық оқулық. –Арқалық, 2018 ж.
3. Құрманбаева А.Б., Жиенбай С.Б.,Жұмағалиқызы Б. Биологиядан тест жинағы. Арқалық, АрқМПИ, 2013. - 296 б.