Саттар Таншолпан Танатканкызы

Sattar TФамилия,имя,отчество- Саттар Таншолпан Танатканкызы
Занимаемая должность - Преподователь кафедры методики дошкольного и начального обучения, магистр

Сот.тел: 87027619252
1.Мектепке дейінгі педагогика
2. Мектепке дейінгі педагогика тарихы
3. Дошкольная педагогика
Общий стаж работы-5 лет
Стаж работы по специальности-3 года
Ученая степень(при наличии) –магистр педагогических наук
Ученое звание (при наличии) –преподаватель
Наименование направления подготовки и (или) специальности – 5В01000-
Данные о повышении квалификации и (или) профессиональной переподготовке (при наличии)

Количество и (наименование) научных трудов:
1.Қазақ балалардың қарым-қатынасын зерттеу әдістері мен процедурасы «Жас ғалымдардың білім,ғылым, инновацияға қосқан үлесі» атты жас ғалымдар,магистранттар мен студенттердің ЖОО-аралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары. Астана,11сәуір 2017ж.
2.Мектеп жасына дейінгі балалардың дамуының психологиялық ерекшеліктері «Жас ғалымдардың білім,ғылым,инновацияға қосқан үлесі» атты жас ғалымдар,магистранттар мен студенттердің ЖОО-аралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары. Астана,11сәуір 2017ж.
3.Мектепалды даярлық балаларының бейімделу шарттары «Бастауыш сынып мұғалімінің кәсіби дамуы:жаңартулар,мәселелер,тәжірибелер» республикалық ғылыми-тәжірибелік конференцияның материалдар жинағы.
Тараз, 30қараша 2017ж.
4.Балалардың балабақшаға бейімделу жолдары «Патриоттық тәрбие берудің нысандары мен әдістері: дәстүрлер мен инновациялар» 2017жылдың 02желтоқсаннан бастап 2018жылдың 10қаңтарға дейін «Дар учителя»
5.Современные подходы к руководству сюжетно-ролевыми играми Jazykovedne, literarnovedne a didakticke kolokvium xliv. Linguistic, Literary and Didactic Colloguium XLIV. ZBORNIK VEDECKYCH PRAC A VEDECKYCH STUDII non-conference reviewed collection of papers Bratislava 2017
6.Балалардың шығармашылық қабілетін дамытуда ойындардың мүмкіндіктері«Мектепке дейінгі білім беруді жаңғырту жағдайында мамандар даярлаудың бүгіні мен болашағы» Астана,27-28қараша 2014ж.
7.Интерактивті оқыту арқылы мектепалды балаларының танымдық белсенділігін дамыту мүмкіндіктері «Заманауи білімге жаңаша көзқарас:тәжірибе және даму болашағы» халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары Ақтөбе,2018ж.
8.Мектепке дейінгі ұйымдарда инновациялық білім берудің бағыттары «Білім берудегі сандық технологиялар: мәселелері мен келешегі» Арқалық,17 қазан2018ж.
9.Жаңа педагогикалық технологиялардың әдістемелік сипаты «Мектепке дейінгі білім беру сапасын арттыру: тәжірибе мен әдістемесі» Республикалық семинардың жинағы Тараз,13қараша 2018ж.
11.Мектепке дейінгі білім жүйесіндегі инновациялық технологиялар әлеуметтік сипаты «Қазақстан өркениеттердің әлемдік қауымдастығында» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция жинағы
Қостанай,2018ж

Приемная комиссия: 8-71430-7-11-57