Шонгалова Анар Серикбаевна

AnarФамилия, имя, отчество- Шонгалова Анар Серикбаевна
Занимаемая должность- ст.преподаватель, кафедры иностранных языков и русского языка и литературы факультета педагогики и филологии
Сот.тел:87024996580
Преподаваемые дисциплины- Второй иностранный язык (А1, А2, В1, В2), Практическая грамматика второго иностранного языка (А1,А2), Немецкий язык, Страноведение.
Ученая степень(при наличии)- магистр педагогических наук
ученое звание (при наличии)- нет
Наименование направления подготовки и (или) специальности- 5В011900- Иностранный язык: два иностранных языка
Данные о повышении квалификации и (или) профессиональной переподготовке (при наличии) – 02.03. 2015-28.03.2015 Алматы
Общий стаж работы-18 лет
Стаж работы по специальности-18 лет
Количество и (наименование) научных трудов- 15
1.Салауатты оқулық-сапалы білім негізі
2. Академик Р.Нұрғалидың шетел әдебиеті мен қазақ әдебиеті байланысы туралы еңбегі 3.Қазіргі кезеңдегі Қазақстан Республикасының қоғамдық-саяси дамуы және оның негізгі бағыттары
4.Білім беру жүйесінің жаңа парадигмасы жағдайында білім беру менеджерлерінің кәсіби құзырлығын дамыту
5. Білім берудегі мұғалім мен оқушы арасындағы қарым-қатынас мәдениеті
6. Латын әліпбиі-өркениетке ашылған жол// «Төлегенов оқулары» Қазақстанның білім беру жүйесін дамытудағы инновациялық бағыттары» республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция 2013 ж.
7.Қазақстандық ғылым: кеше, бүгін, ертен//« Ғылым-жастарға!» қалалық ғылыми-тәжірибелік жастар конференция материалдары. 19 ақпан, 2015ж. Арқалық қаласы
8.Оқытудың ақпараттық технологияларын қолданудың тиімділігі//«Білім, ғылым, инновация – жас зерттеушілердің үлесі» атты жас ғалымдар, магистранттар мен студенттердің жооаралық ғылыми-тәжірибелік «Білім, ғылым, инновация – жас зерттеушілердің үлесі» атты жас ғалымдар, магистранттар мен студенттердің жооаралық ғылыми-тәжірибелік конференция. «Тұран-Астана» университеті. 2015 жыл, 27 ақпан конференция. «Тұран-Астана» университеті. 2015 жыл, 27 ақпан
9. Ақпараттық технологияларды сабақта қолдану әдістері// Ы. Алтынсариннің 175 жылдығына арналған «Ыбырай оқулары-2016: Ы. Алтынсарин-Қазақстандық зайырлы білім жүйесінің басты тұлғасы» тақырыбындағы республикалық ғылыми-практикалық конференция материалдары 20 қазан 2016 жыл.
10. Тәрбиенің тамаша құралы//«Болашақ педагогтардың ғылыми құзіреттілігін қалыптастырудағы инновациялық үдерістер» «Алтынсарин оқулары-2015» республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары 27 қараша 2015 жыл.
11. Шетел тілін оқытуда кредиттік жүйенің тиімділігі мен ерекшеліктері//«Төлегенов оқулары» «Заманауи білім беру үдерісінде білім алушылардың зерттеу құзіреттілігін дамыту» тақырыбындағы республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. 25 ақпан, 2016 жыл, 2 бөлім.
12. Ел мүддесі-үш тұғырлы тіл.// «Төлегенов оқулары» «Заманауи білім беру үдерісінде білім алушылардың зерттеу құзіреттілігін дамыту» тақырыбындағы республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. 25 ақпан, 2016 жыл, 2 бөлім.
13. «Ақпараттық компьютерлік технологиялар негізінде білім берудің ғылыми-педагогикалық негіздері» Ы. Алтынсариннің 175 жылдығына арналған «Ыбырай оқулары - 2016: Ы. Алтынсарин-Қазақстандық зайырлы білім жүйесінің басты тұлғасы» тақырыбындағы республикалық ғылыми-практикалық конференция материалдары 20 қазан 2016 жыл.
14. «Ақпараттық технологияларды оқытудың кәсіби іс-әрекеттерде пайдалануда дайындықтың теориялық негіздері» «Қазіргі филологиялық зерттеулердегі өзекті мәселелер» халықаралық қатысуымен республикалық ғылыми - тәжірибелік конференцияның материалдары» 23 ақпан 2017 жыл.
15. Оқытудың ақпараттық технологияларын кәсіби іс-әрекеттерде пайдалануға даярлаудың тәжірибелік негізі» Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институтының жас ғалымдар ғылыми І жинағы, қаңтар, 2017 ж.
Количество и (наименование )учебных пособий, дата выпуска- 2
1) Неміс тілінен тест жинақтары 2009 г. Екінші шетел тілі пәнінен студенттің өзіндік жұмыс тапсырмалары (А1,А2 деңгейі) 2016 жыл.\
2) 1) Неміс тілінен тест жинақтары 2009 г.

Приемная комиссия: 8-71430-7-11-57

ПОДПИШИТЕСЬ