Білім беру бағдарламасы мазмұнының Қазақстанның жетекші жоғары оқу орындарының білім беру бағдарламасымен үйлесімділігі

Дене шынықтыру және спорт кафедрасының білім беру бағдарламасы мен  Қазақстанның басқа жоғары оқу орындарының білім беру бағдарламасы мазмұндарының үйлесімділігі

Білім беру бағдарламаларының мазмұнын Қазақстан Республикасының жетекші жоғары оқу орындарымен үйлестіру маңызды фактор болып табылады.
6В01403- дене шынықтыру және спорт  ббб тұрақты негізде білім беру бағдарламаларымен,оқу бағдарламаларының мазмұнын үйлестіру мақсатында тиісті мамандықтар бойынша бакалавриат бағдарламаларына салыстырмалы талдау жасап білім берудегі ұлттық рейтингте көшбасшылық позициясын алады.
6В01403 "Дене шынықтыру және спорт"  білім беру бағдарламаларының мазмұны бойынша Қазақ спорт және туризм академиясымен үйлесімділік тапты:
- жалпы білім беру бағдарламалары мазмұны бойынша;
-жалпыға міндетті жоғары білім беру стандарттарымен сәйкес;
-оқу пәндерінің таңдау компоненті базалық және кәсіптік пәндер мен басқа да бағыттары (Кафедра отырысының хаттамасы №9 05.04. 2019ж).
Таңдау компоненттерімен байланысты оқытылатын пәндерде кішкене айырмашылық бар.

Кесте 1. Мамандықтар бойынша салыстырмалы талдау

Қазақ спорт және туризм академиясы

Ы. Алтынсарин атындағы АрқПИ

Шығыс жекпе-жектері