Жамитова Әсия Әбдіғазықызы

ЖамитоваАты-жөні, тегі – Жамитова Әсия Әбдіғазықызы
Атқаратын қызметі – «Музыка және бейнелеу өнері» кафедрасының аға оқытушысы, магистр
Байланыс нөмері: 87755083161
Оқытылатын пәндер-
• Визуалды өнер сурет-1
• Визуалды өнер сурет -1
• Визуалды өнер сурет
• Сызба геометриясы және перспектива
• Сызуды оқыту әдістемесі
• Тоқыма матералдарын көркемдеп өңдеу
Ғылыми дәрежесі (болған жағдайда) –
Ғылыми атағы (болған жағдайда) –
Мамандық және бағыттарының атауы – «Бейнелеу өнері және сызу»
Кәсіби қайта даярлау және білімін жетілдіру мәліметі (болған жағдайда)
1. Білім берудің 12 жылдық үлгісіне көшіру және мамандандыру жағдайында ғылыми педагогикалық білімнің мазмұны тақырыбы бойынша біліктілігін арттыру курсын бітірдім. Қостанай -2005ж
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министірлігі Түзеу педагогикасының Ұлттық ғылыми-практикалық орталығы Алматы-2012ж
3. «Способы организации дистанционного обучения» г.Омск
4. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министірлігі «Назарбаев интелектуал школы NIS» «Қашықтықтан оқытуды үйренемін» курстың ұзақтығы 40 сағат
Жалпы еңбек өтілі – 22 жыл.
Мамандық бойынша еңбек өтілі – 16 жыл.
Ғылыми еңбектердің саны және (атауы) –
1. «Ұрпақ тәрбиесі- білім беру саласындағы мемлекеттік саясаттың басым бағыты». Қазіргі білім теориясы, тәжірибе және даму бағыттары 17 сәуір 2015 жыл. Аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. Арқалық. 2015.
2. «Мүмкіндігі шектеулі балалармен жүргізілетін психологиялық жұмыс түрлері». « Алтынсарин оқулары-2015». «Болашақ педагогтардың ғылыми құзыреттілігін қалыптастырудағы иновациялық үрдістер». Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары 27 қараша 2015жыл.
3. «Әлеуметтендіру, Мүмкіндігі шектеулі, Инклюзивті білім беру, түсініктері» «Замнанауи әлемдегі ғылым мен білім. Халықаралық ғылыми - тәжірибелік конференция материалдары. Қарағанды -2016 жыл.
4. «Сурет сала білуде өнердің бір тарихы» Международный научной конференции ключевые вопросы в современного наука г. София 15-22 апреля
5. «Психикалық дамуы мүмкіндігі шектеулі балалардың танымдық қабілеттерін анықтау мәселелері» атты Международный научной конференции Modern scientific potential-2020 Шиффелд қаласы, ақпан 28-07 наурыз.
6. «ORKEN-2019» «мұғалім бейнесі – ұлт мәртебесі» тақырыбындағы шетелдіктердің қатысуымен өткізілген Республикалық студенттік ғылыми – практикалық конференция матералдары. 27 қараша 2019ж
7. Ы. Алтынсарин атындағы АРҚМПИ мен серіктес шетел ЖОО ғалымдарының ғылыми еңбектері жинағы -2019 «мүмкіндігі шектеулі мүгедек балалардың әлеуметтендіру әлеуметтік –педагогтың алатынн рөлі» атты мақалам шықты.