Пайдаланылатын жабдықтар мен бағдарламалық құралдардың тізбесі

6В01504-Химия білім беру бағдарламасы бойынша оқу процесінде оқыту сапасын жақсарту мақсатында келесі компьютерлік бағдарламалар қолданылады: Hyperchem, Cam Studio, FreeMake video, Quis FreeMaker, iSpring Free, CorelDRAW, BandiCam, Zoom, Kahoot, Quizizz, GoogleDocs және т. б.

Студенттерге дербес, практикалық, оқу және зерттеу жұмыстарын орындау үшін заманауи мультимедиялық жабдықтармен жабдықталған компьютерлік аудиториялар, оқу залдары, медиазалдар ұсынылды.
Институттың медиаорталығында келесі оқу және деректі фильмдер бар:

Білім беру бағдарламаларының тобы

Оқу және деректі фильмдердің атауы

В012-Химия мұғалімдерін даярлау

От полюса до полюса

Мега цунами

Глобальное потепление

80 чудес света

Приключения капли воды

История жизни

Студенттердің цифрлық құзыреттілігін дамытуға арналған компьютерлік бағдарламалары бар жабдықтар

Жабдық атауы

Пән атауы

Қолданылуы

Сандық зертхана

Химиялық экология, Химиялық технология

Экологиялық мониторинг саласында аспаптық әдістермен зерттеулер жүргізуге арналған. Зертхана практикалық және зерттеу жұмыстарын жүргізу үшін қажетті датчиктермен жабдықталған. Келесі зерттеулер мен қоршаған орта параметрлерін өлшеу жүргізіледі: атмосфера мониторингі (температура, акустикалық ластану, атмосфералық оттегі концентрациясы, улы газ); су ортасының мониторингі (температура, қышқылдық, нитрат-ион концентрациясы датчиктері)); жауын-шашын мониторингі (қышқылдық, нитрат-ион концентрациясының датчиктері);топырақ мониторингі (топырақ ерітіндісін, топырақ сығындысын дайындау, қышқылдық датчиктер, нитрат-ион концентрациясы). Зертханалық сенсорлар жеке компьютерге қосылады. Жинаққа бағдарламалық жасақтама қоса беріледі. Зертхана зерттеу және жобалау жұмыстарын жүргізу үшін тамаша мүмкіндіктер ұсынады.