Біліктілікті жоғарлату 2016 жыл

Институттың ғылыми-педагогикалық біліктілігін арттыру, білім беруді жетілдіру үрдісінде сапаны қамтамасыз ету мақсатында озық тәжірибе алмасу, кәсіби біліктілікті дамыту бағытында арнайы курстар ұйымдастырылуда. Семинарлардың нәтижесінде алған білімді оқытушылар құрамы сабақ үрдісінде қолдана алады.

Ағымды оқу жылының қыркүйек пен желтоқсан аралығында Алматы қаласына «Өрлеу» біліктілікті арттыру орталығының бағдарламасы бойынша төмендегі оқытушылар біліктілікті жоғарлату курсынан табысты өтіп келді: Алматова А.М., Конусова А.Б («Информатика» кафедрасынан), Бейсенбаев С.К. («Дене мәдениеті және спорт» кафедрасынан), Ерназаров Г.Т. («Музыка және бейнелеу өнері» кафедрасынан), Бижанова Г.Қ., Мусирова Г.Б., Какина Д.Ш., Тауекелова А.Е. («Педагогика және психология» кафедрасынан), Абдрашитова Р. («Қазақ, орыс тілдері мен әдебиеті» кафедрасынан), Балыкбаева Г.Ш. («Химия, биология және география» кафедрасынан), Каненова Г.Т., Байбосын Л.С. («Қазақстан тарихы, құқық және экономика негіздері» кафедрасынан), Сарсенбаева Ж.Ж («Қазақ, орыс тілдерінің практикалық курсы және шет тілдері» кафедрасынан), Садыкова Б.С. («Математика және физика» кафедрасынан).

17-31 қаңтар аралығында Астана қаласында «Назарбаев Зияткерік мектебінің» жаттықтырушыларды дайындау бойынша біліктілікті жоғарлату курсын келесі оқытушылар оқып келді : - «Қазақ, орыс және шет тілдері» кафедрасынан Бакирова Ж.М.- «Педагогика және психология» кафедрасынан Есиргепова В.Ж.- «Музыка, бейнелеу және сызу» кафедрасынан Жармаганбетова Ж.Р.- «Химия, биология және география» кафедрасынан Кемелбаева А.К.- «Математика және физика» кафедрасынан Тулегенова А. К.- «Бастауыш әдістемесі және мектепке дейінгі оқыту» кафедрасынан Дуйсебекова А.Е.

Қабылдау комиссиясы: