Біліктілікті жоғарлату 2017-2018 оқу жылы

Жоғары білімнің интернационализациясы бәсекеге қабілеттілік факторы ретінде

Жоғары білімнің интернационализациясы бәсекеге қабілеттілік факторы ретінде   2017 жылға Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының топ-менеджментіне шетелдік мамандарды тартуға бюджеттік қаражаттарды бөлу туралы Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2017 жылғы 14 шілдесінің № 334 бұйрығына сәйкес Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты шетелдік маман Ева Сметанованы ЖОО-ның топ-менеджментіне қабылдап, шетелдік мамандарды шақыру бойынша жұмыстарын ұйымдастырды.

Eva

Ева Сметанова, педагогика және филология саласындағы PhD, Словакияның Трнава қаласында орналасқан Әулие Кирилл мен Мефодий атындағы университетте ағылшынтану және американдық зерттеулер кафедрасының меңгерушісі. Ева Сметанова, педагогика және филология саласындағы PhD, Словакияның Трнава қаласында орналасқан Әулие Кирилл мен Мефодий атындағы университетте ағылшынтану және американдық зерттеулер кафедрасының меңгерушісі.Қазіргі таңда Ева Сметанова Ы.Алтынсарин атындағы қосымша білім беру факультетінің деканы міндетін атқарады.

Ева Сметанова жұмысының шеңберінде үш тілде білім беруді дамыту бойынша АрқМПИ-дің стратегиялық жоспарын жүзеге асыруды жоспарлап отыр.

Ғылыми кеңесте АрқМПИ-дің ректоры Ева Сметанованың міндеттерін бекітіп, оның институттағы алдағы жұмыс жоспарлары мен миссиялары жөнінде жариялады.

Eva 1

Қабылдау комиссиясы: