«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» КЕАҚ лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайды

Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
«Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» коммерциялық емес акционерлік қоғамы лауазымдық бос орындарға конкурс жариялайд
ы

1.Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты орталығының жетекшісі – 1 штаттық бірлік.
Біліктілік талаптары: жоғары білімі және білім беру ұйымдарында кемінде 5 жыл жұмыс өтілі болуы тиіс.
2. Танымдық-зерттеу орталығының жетекшісі-1 штаттық бірлік.
Біліктілік талаптары: жоғары білім және ғылыми-зерттеу қызметінің тәжірибесі кемінде 3 жыл.
3. Ақпараттық-кешендік кітапхана директоры-1 штаттық бірлік.
Біліктілік талаптары: жоғары кәсіптік/ педагогикалық білім немесе басшылық лауазымдардағы жұмыс өтілі кемінде 3 жыл.

Өтінім хабарландыру жарияланған күннен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде қабылданады.
Бос лауазымдарына конкурстық орналасу туралы ережесімен api.edu.kz сайтында танысуға болады.

Құжаттар электронды түрде қабылданады (сканерленген нұсқасы) e-mail: Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс..
Анықтама телефоны: 8 (71430)7-24-88 (ішкі 146 – Персоналды басқару және құжаттармен қамтамасыз ету қызметі).