Altynsarin institute-да армандар орындалады!

1972 жылы негізі қаланған Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты – экономиканың барлық салалары үшін педагогтар мен ғылыми кадрлар даярлайтын еліміздегі 5 жетекші педагогикалық жоғары оқу орындарының бірі.

28 білім беру бағдарламасы, 30 000 түлек, 25 000 заманауи кітапхананың электронды қоры, 95% түлектердің жұмысқа орналасу көрсеткіші, соңғы үлгідегі оқу зертханалары, ғылыми потенциалды қуаттандыратын 4 ғылыми-зерттеу орталығы, 9 шет елдің 13 университетімен халықаралық серіктестік, белсенділіктің әр бағыты бойынша студенттік бірлестіктер – Altynsarin institute-да білім алудың негізгі артықшылықтары.

БІЗ:
- 100% жайлы жатақхана, тұрақты академиялық ұтқырлықпен қамтамасыз етеміз;
- cапалы білім арқылы өзіне сенімді, сұранысы жоғары болатын МАМАНДЫ дайындаймыз;
- өз мамандығын шексіз сүйетін, өзін де, баланы да бақытқа жетелей алатын ҰСТАЗДЫ тәрбиелейміз;
- мұғалім мамандығын сүюдің ФОРМУЛАСЫН үйретеміз;
- өнерге жақын, спортқа әуес, досы көп ТҰЛҒА қалыптастырамыз!

ЖАС ДОС!
Болашақ мамандығыңа деген жолдаманы біздің оқу орнымыздан ал!
Біз сені күтеміз, ТАЛАПКЕР!