«StudMedia» клубының презентациясы өтті

Оқу жылының алғашқы аптасында көпқырлы белсенді студенттерден жасақталған «StudMedia» клубының презентациясы өтті.

Таныстырылымға Зерттеу және стратегиялық даму жөніндегі проректор Жанар Байсеитқызы және өзінің әлеуметтік ортадағы қоғамдық белсенділігін нығайтуды мақсат еткен 1-2 курс студенттері қатысты.
- Altynsarin institute-ның медикеңістіктегі келбетін қалыптастыру;
- ЖОО қабырғасында өтетін шараларды ақпараттық қолдау;
- ПОҚ, қызметкерлер, студенттерімен сапалы медиаконтент әзірлеу;
- ЖОО ресми парақшаларындағы белсенділікті еселеу;
- Жарнамалық, танымдық, ақпараттық бейнероликтер түсіру және т,б. функционалдарды жүзеге асыратын клуб өзінің жұмыс барысына жете тоқталды.
Презентация барысында 5-қыркүйек тіл мерекесіне орай қатысушылар арасында «Тіл тұғыры – ұлт ғұмыры» тақырыбында зияткерлік ойын ұйымдастырылды.
Нәтижесінде жеңімпаз студентке институттың арнайы блокноты табыс етілді. Сонымен қатар, Altynsarin institute-ның былтырғы түлегі Қанат Ерлан өзінің репертуарынан ән шашу тарту етті.
Айта кетейік, «StudMedia» клубының презентациясында Маркетинг және коммуникация бөлімінің баспасөз хатшысы Көркемжан Бақытжанқызы модераторлық етті.