Индонезиялық ғалымдар Altynsarin institute-да

«Шақырылған шетелдік ғалым» бағдарламасы аясында Altynsarin institute-на Индонезиялық State Islamic University of Sultan Syarif Kasim Riau университетінің ғалымдары «Компьютерлік ғылымдар», «Ақпараттық технологиялар» магистрі, S.Kom., M.Kom., M.I.M., Ph.D. профессор Saide және Universitas Pahlawan, Bangkinang университетінен ақпараттық технологиялар магистрі, S. Kom.,M.IM. Herzavina келді.

Олар «Шет тілі: екі шет тілі», «Информатика» білім беру бағдарламаларының студенттеріне дәріс оқиды.
Басшылықпен кездесу барысында біздің ЖОО мен State Islamic University of Sultan Syarif Kasim Riau университеті арасындағы жалпы білім беру бағдарламасы туралы келісімшарт негізінде жоспарлар талқыланды.
Екі университеттің тәжірибесімен алмасуы болашақта озық мамандарды даярлауды жақсартуға ықпал ететіні сөзсіз.