Жаппай ашық онлайн курстар

Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты MOODLE платформасында ЖАОК (жаппай ашық онлайн курстар) енгізу жұмыстарын жүйелі жүргізуде.

Бұл студенттер мен өзге де қатысушыларға интернет ресурстарын пайдалану арқылы онлайн курстарды оқуға мүмкіндік береді.
Қазіргі таңда kurs.api.edu.kz сайтында 25 курс бойынша видео-дәрістер енгізіліп, moodle платформасы жұмыс істеп тұр.
Білім беру бағдарламалары негізінде қызметтердің мобильділігін арттыру мақсатында дайындалған ашық онлайн курстардың тақырыптары оқытудың әр саласына бойынша әзірленген.
Қолданушыларға ыңғайлы позицияда білім алуға мүмкіндік беретін ЖАОК видео-дәрістерді, мәтіндік материалдарды, қосымша ресурстарды және өзін-өзі тексеруге арналған квиздарды қамтитын кәсіби ашық курс.
Сәйкесінше, ЖАОК емтихандар тапсыруға және бейресми білім алуға және жұмысқа орналасуға арналған сертификат алуға мүмкіндік беретіндігін айта өту керек.
Жаппай ашық онлайн курстар туралы толық ақпарат төмендегі сілтемеде: