«Оқыту үрдісіндегі цифрлық білім беру ресурстарын пайдалану – заман талабы» атты аймақтық конференция

2024 жылдың 29 ақпанында «Педагогика және филология» факультеті «Қазақ тілі мен әдебиеті, «Қазақ тілінде оқытпайтын мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті» білім бағдарламасының ұйымдастыруымен «Оқыту үрдісіндегі цифрлық білім беру ресурстарын пайдалану – заман талабы» тақырыбында аймақтық конференциясы өтті.

Конференцияның мақсаты – білім сапасын арттыруда цифрлық білім беру ресурстарын пайдаланудың маңызды рөл атқаратындығына басты назар аудара отырып, жалпы білім беретін мектептердегі қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімдерінің озық тәжирибесі арқылы тиімді әдіс - тәсілдерді көрсету.
Конференцияға Altynsarin institute-ның профессор-оқытушылар құрамы мен Арқалық қаласы әкімдігі білім бөліміне қарасты мектептердің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімдері қатысты.

Аталмыш конференцияның пленарлық мәжілісінде Кейкі батыр атындағы №4 жалпы білім беретін мектебінің мұғалімдері Муханова Асима Хамитовна, Баяхметов Талғат Жауынгерұлы, №2 жалпы білім беретін мектебінің мұғалімі Каркимбаева Жансулу Максимовна, «Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламасының аға оқытушысы, магистр Абдуллина Ардақ Амирханова баяндама жасады. Сондай-ақ, Фурманов жалпы білім беретін мектебінің мұғалімі Нұрмұханова Әсел Қайратқызы мен №10 жалпы білім беретін мектебінің мұғалімі Әбіш Жанар Серғалиқызы шеберлік сағаттарын өткізіп, тәжірибе алмасты.
Шараның қорытынды бөлімінде факультет деканы Айбек Киікбайұлы қатысушыларға сертификат табыс етіп, цифрлық білім берудің құзыреттіліктеріне тоқталып өтті.