Altynsarin institute отбасы күнін атап өтті

Елімізде қыркүйек айының екінші жексенбісінде Отбасы күні аталып өтеді. Осы ретте Ы.Алтынсарин атындағы АрқПИ отбасы құндылығын дәріптеп, бала құқығы мен заңды мүддесін қорғау мақсатында іс-шаралар науқаны ұйымдастырылды.

Отбасы институтын сақтау және нығайту бағытындағы іс-шараларға жасөспірімдер мен жастар ортасында рухани-адамгершілік құндылықтарды жан-жақты дәріптеп жүрген көпбалалы оқытушылар, отбасы саясаты бойынша сарапшылар, ардагер профессорлар мен қаланың қоғам белсенділері қатысты.

Іс-шаралар кешенін Педагогика және филология, Жаратылыстану және ақпараттандыру, Тарих және өнер факультеттері, «Жас орда» студенттердің өзін-өзі басқару ұйымы, институт психологтары, Студентттер үйінің тәрбиешілері, «StudMedia» клубының белсенділері жүзеге асырды.

Сондай-ақ, шаралар «Отбасының қоғам алдындағы маңыздылығы мен рөлі» атты отбасылы студенттермен кездесу, «Отбасы – аяулы алақан мекені» атты пікірсайыс, «Отбасы – шаңырақтың айнымас тіреуі» атты дөңгелек үстел, «Ата-анаға құрмет» тақырыбында ұялы байланыс арқылы хабарлама жолдау, «Аяулы алақан» атты студенттермен отбасы туралы тренингтер, «Мықты отбасы – мықты мемлекеттің кепілі» атты ашық микрофон, «Отбасы – шағын мемлекет» атты кездесу сынды тағы басқа тақырыптық бағыттарды қамтыды.