Altynsarin institute қызметкерлері "Қарызсыз қоғам. Қаржылық сауаттылық" атты оқыту курстарынан өтті

14-18 қазан аралығында Ы. Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институтының оқытушылары мен қызметкерлері AMANAT партиясы ұйымдастырған "Қарызсыз қоғам. Қаржылық сауаттылық" атты оқыту курстарынан өтті. Шараның мақсаты – қаржыны жоспарлау және жеке қаржыны басқару бойынша білім деңгейін арттыру болды.

Курс барысында қаржылық сарапшы Шәріп Рүстем қаржылық сауаттылықтың маңызды аспектілері туралы айтып, жинақтар мен қор жинаудың маңыздылығын ерекше атап өтті, сондай-ақ капиталды тиімді жоспарлау құралдарын қолдануды үйретті. Қатысушылар қаржылық жағдайды дұрыс бағалау, кірістер мен шығыстарды бақылау, сондай-ақ болашақта қарыздар мен қаржылық мәселелерден қалай аулақ болу керектігі туралы маңызды ақпарат алды.
Ерекше назар жеке қаржыны басқарудың заманауи әдістеріне және тұрақтылықты қамтамасыз ететін қаржылық "қауіпсіздік жастықшаларын" құруға бөлінді. Институт оқытушылары мен мамандары талқылауға белсенді қатысып, сұрақтар қойып, қаржылық жоспарлау бойынша өз пікірлерімен бөлісті, бұл материалды тереңірек түсінуге ықпал етті.
Курстың соңында барлық қатысушыларға оқу курсын өткенін растайтын сертификаттар табысталды. "Қарызсыз қоғам" курсы қаржылық мәдениетті арттырудағы маңызды қадамға айналды, бұл тек институт қызметкерлеріне ғана емес, сонымен қатар өз ұстаздарының тәжірибесін қабылдай алатын студенттер үшін де пайдалы болмақ.
Қаржылық сауаттылық – болашаққа деген сенімділіктің негізі!